Odborné a poradenské služby
Akaki Oniani
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- Obec
- Trnava
- Od roku
- 2023
- IČO
- 55 864 431
Akaki Oniani
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 917 01 Trnava
- Na trhu od
- 15. decembra 2023
- IČO
- 55 864 431
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 71.12)
- Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Podnikanie v číslach
- 2
- roky na trhu
- 2023
- rok vzniku
- 11
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Akaki Oniani
Akaki Oniani – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Trnava. Podniká od 15. decembra 2023.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania tvorí 11 položiek, napríklad inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy, maloobchod a veľkoobchod a pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých….
Základné údaje
- Obchodné meno
- Akaki Oniani
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 55 864 431
- Dátum vzniku
- 15. decembra 2023
- Miesto podnikania
- 917 01 Trnava
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trnava, vložka č. 250-56814
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 71.12)
- Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Akaki Oniani zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 11 položiek.
-
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
-
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
-
Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
Zobraziť všetkých 11 položiek predmetu činnosti
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
- Výroba výrobkov z gumy a plastov
- Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Akaki Oniani?
Miesto podnikania je v obci 917 01 Trnava.
Čím sa Akaki Oniani zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy; maloobchod a veľkoobchod; pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých…; skladové, pomocné a prepravné služby v doprave.
Aké je IČO – Akaki Oniani?
IČO je 55 864 431.
Odkedy podniká Akaki Oniani?
Podnikanie začalo 15. decembra 2023. Na trhu pôsobí 2 roky.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.